אודות פיברטק

מוצרים איכותיים וליווי מקצועי צמוד לאורך כל הדרך.

חברת פיברטק, מקבוצת מאיה אופקים בע"מ, היא מהחברות המובילות בעולם ליצור ושיווק צינורות ואביזרי צנרת פיברגלאס מחוזקים GRP (Glass Reinforced Polyester). לחברה ניסיון של 30 שנה בביצוע מגוון רחב של פרויקטים עבור תאגידי מים, מקורות, מתקנים לטיהור שפכים ופרויקטים רבים עבור מפעלי התעשייה הגדולים. צינורות החברה משמשים להובלת מים, מי קולחים, מי תיעול, מי שתייה, ביוב תעשייתי, ביוב עירוני, מי ים וכימיקלים. מוצרי החברה הם פרי מחקר ופיתוח בן עשרות שנים, כל המוצרים עומדים בתקנים הארציים והבינלאומיים לעמידות מקסימלית כנגד עומסים גדולים והשפעות כימיות ובקטריולוגיות.

פיברטק מלווה את התאגיד, היזם והקבלן לאורך כל התהליך. החברה מציעה את שירותיה כבר בהליך התכנון של הפרויקט, לצורך התאמת צנרת לדרישות הפרויקט, לרבות ייצור צנרת ייחודית. בהמשך מבצעת החברה פיקוח ע"י צוות ייעודי, ומבצעת בדיקות איכות בעת הביצוע בשטח. במידת הצורך, צוות מיוחד של Emergency Response Team, מבצע תיקונים בצנרת בעקבות פגיעות לאחר הטמנתה.

industry-2632179_640
GRP fibertech
drain-pipes-314579_1280
פיברטק היא נציגתה הבלעדית של חברת SUBOR אחת מיצרניות הצנרת המובילות בעולם וחלוצה בתחום טכנולוגיית ייצור צנרות פיברגלס מחוזקות. SUBOR מתמחה ביצור צינורות איכותיים ומחברים חזקים בטכנולוגיה מתקדמת. החברה בעלת ידע טכנולוגי רב וניסיון עשיר בהטמנת צינורות. החברה פעילה בלמעלה מ-140 מדינות בכל רחבי הגלובוס ומניחה בממוצע כ-1,000 ק"מ של צנרת מידי שנה.
demo-attachment-561-Subtraction-1
demo-attachment-561-Subtraction-1

שותפים להצלחה

בין לקוחותינו

פיברטק הינה חברה וותיקה, בעלת ניסיון עשיר ומגוון עם חברות חזקות ומובילות בתעשייה היישראלית והעולמית. כשהם בוטחים בנו להוביל את הפרויקט שלהם, אין הבעת אמון גדולה מזו.