פיברטק

פתרונות בעולם הכימקלים והצנרת

פתרונות בעולם הכימקלים

אנו מספקים מגוון שירותים כגון מט"ש מכון טיהור שפכים, חומרים חכמים למדגרות לולים ותוספים למזון. אנו מתמחים בכימיקלים לתעשייה ומספקים פתרונות ייחודיים ללקוחות בכ-140 מדינות כדי לספק להם את היתרונות המתקדמים שלנו.

פתרונות בעולם הצנרת​

פיברטק היא חברה מתקדמת בייצור צינורות פוליאסטר משוריין סיבי זכוכית בשיטת ליפוף מתמשך, ובשיתוף עם חברת SUBOR היא מציעה מגוון רחב של פתרונות צנרת מתקדמים, עם יכולת להתאים את הפתרון לכל דרישה הנדסית.

MHBR
SDCA

שיווק בלעדי של SUBOR

SUBOR - מיצרניות צינורות GRP המובילות בעולם

פיברטק מבצעת שיתוף פעולה עם חברת SUBOR החברה ממוקמת בתורכיה ומבוססת על ידע של חברת FLOWTITE המתקדמת בעולם ליצור צינורות פוליאסטר משוריין סיבי זכוכית בשיטה של ליפוף מתמשך (Continuous Filament Winding  ) חברת SUBOR  מייצרת כ-1,000 ק"מ בשנה ומציעה מגוון רחב של פתרונות צנרת מתקדמים, הניתנים להתאמה ייחודית לכל דרישה הנדסית. לחברה ניסיון רב באספקת צנרת מתקדמת ואמינה למגוון פתרונות לתשתיות עבור לקוחות בכ-140 מדינות כל רחבי הגלובוס. לחברת SUBOR ידע רב בהטמנת הצנרת, בחפירה פתוחה, השחלה ודחיקה ("JACKING PIPE ")

צנרת המיועדת להובלת מי שתיה, קווי ביוב ותיעול. לחצי עבודה בהתאם לתקנים בין לאומיים מגרביטציה עד 32 אטמוספירות.

0 atm
לחץ עבודה מירבי
0 km
כושר ייצור שנתי
0
מדינות בעולם

כימיקלים

פיברטק כימיקלים

פיברטק כימיקלים תחת קבוצת מאיה אופקים מספקת פתרונות יעילים לטיהור שפכים וטיפול במזהמים ללקוחות מכל תחומי הטיהור – ממוניציפליות ורשויות עיריות ועד תעשיות מגוונות כמו תעשיית המחלבות וציפוי המתכת. החברה מספקת גם פתרונות למט"ש ובולמי קצף, כימיקלים ליקבים ותוספים וחומרי גלם למזון. עם יותר מ- 30 שנות ניסיון בתחום, פיברטק כימיקלים מציעה פתרונות ייעודיים ומותאמים אישית לכל לקוח, כדי לספק תוצאות טובות ומתמשכות לאורך זמן.

 
pexels-chokniti-khongchum-2280549
pexels-chokniti-khongchum-2280571

הפתרון המקיף

פתרון לכל דרישה. ביטחון בכל פתרון

demo-attachment-561-Subtraction-1

המשימה שלנו

לספק פתרונות צנרת מתקדמים ואמינים לכל דרישה הנדסית של תאגידים, יזמים וקבלנים. לאפשר ביצוע פשוט , חסכוני ומהיר, ללא צורך בכלים מיוחדים, ולהעניק מעטפת של הדרכה, עבודות מיוחדות בשטח וליווי מקצועי, לאורך כל שלבי הפרויקט.

החזון שלנו

שימוש בטכנולוגיית ייצור מתקדמת  מבטיחה עמידה בלחץ של עד 32 אטמוספירות. השילוב המדויק של החומרים מאפשר התאמה מרבית של כל צינור לייעודו ולדרישות העמידות הנגזרות ממנו.

האחריות שלנו

פיברטק מעניקה אחריות מקיפה על כל עבודת הצנרת משלב התכנון ומתן הפתרונות, באמצעות פיקוח על ההטמנה באמצעות "צוות שירות שדה" מקצועי של פיברטק העומד לרשות הפרויקט 24/7 ושירות התיקונים ERT (Emergency Response Team).

המוצרים שלנו

פתרון מקיף לכל הצרכים שלך

צנרת GRP

צנרת אל מתכתית במשקל נמוך, בעלת עמידות כימית גבוהה, עמידות בלחץ גבוה ובעומסים גדולים ועמידות בתנאי יישום מורכבים בקרקע. הצנרת משמשת גם להולכת מי ים ומי שתייה, מערכות ביוב, קולחים, קירור, מערכות תת ימיות, מערכות במפעלים כימיים וקווים להולכת אוויר ונטרול ריחות.

אביזרים לצנרת

פיברטק מציעה מגוון אביזרים לצנרת פיברגלס (GRP), החל ממוצרים סטנדרטים ועד לאביזרים מותאמים לפי הזמנה מיוחדת. חומרי הייצור של האביזרים זהים לאלו של הצנרת וכך נוצרת מערכת אחידה ואמינה תוך מזעור נקודות תורפה.

מחברים

מחברי "פעמון כפול" מסוג עפרה בעל עמידות ארוכת שנים בדומה לזו הצינור. ניתן להשתמש במחברים גם לחיבור הצינור לצינורות מחומרים אחרים בעלי קוטר חיצוני זהה. בנוסף מוצעים לשימוש מחברי שוחה, אוגנים, מחברים מכניים ומחברי חבישה.

צנרת SUBOR

צנרת GRP, מחברים ואביזרים המיובאים בלעדית מחברת SUBOR. הצנרת של SUBOR מיוצרת בטכנולוגיה המתקדמת בעולם ומתאפיינת במשקל נמוך, תכונות הידראוליות מעולות, ביצועים לטווח ארוך (למעלה מ- 50 שנה), עמידות בקורוזיה. והתקנה מהירה ונוחה.

demo-attachment-561-Subtraction-1

ציוד ותוצר מהמובילים בתעשייה

בהקשר מקצועי זה קורה לעיתים קרובות שלקוחות פרטיים או עסקיים מקדמים פרסום שיש לעשות

הצוות שלנו

יחד נוביל את הפרויקט הבא שלך.

demo-attachment-561-Subtraction-1

פרויקטים אחרונים

יש מה לראות.

קבוצת מאיה אופקים בע"מ

"מאיה אופקים" בע"מ הוקמה בשנת 1989 ומאגדת פעילות של 6 חברות, העוסקות בשלושה ענפים :

שירותי בדיקות, תעשייה ותשתיות.

במהלך השנים החברות בקבוצה התגבשו ותקעו יתד מרכזית ומובילה בישראל ובעולם. הניסיון והמוניטין הרב והיכולת לפנות לשווקים חדשים ביססו את "מאיה אופקים" כמובילה בכל תחומי העשייה שלה. הקבוצה התפתחה וגדלה וכיום עוסקת בקידום יוזמות בתחומי תשתיות מים, ביוב וקולחין, פיתוח חומרי גלם לתעשיות השונות ומעורבות סביבתית.

לכל החברות בקבוצה יש הסמכות של התקינה הבינלאומי (ISO) נדרשות ו/או הסמכות תקינה ואישורים בארץ ובחו"ל לפעילותן ולמוצריהן.

ציננורות
team-4529717_640

מה חדש

אירועים ועדכונים

demo-attachment-561-Subtraction-1